Kazan ve Kaybet

Temmuz 02, 2014  Yine saatler geceyi gösterir halde farkındayım.Ama gece sigara eşliğinde yazılıyor böyle düşünceli yazılar.Bazıları bilir bazıları bilmez neyse boşverin şimdi o ayrımı siz beni okuyun.
Kaybettiklerimiz aslında önemsiz bu hayatta...Kaybettikçe kazanan biri de olmamıştır büyük ihtimal.Çünkü birinin yeri ve bıraktığı iz farklı olur diğerinden.Parmak izi misali.Herkesin farklı bir dünyası hayali,düşüncesi,varlığı,kabusu,korkusu,aşkı vardır.Sahi senin aşkın kimdi,anlayamadım da ?
  Geçmişe bir sigara verin bu saatlerde ki rahatlayın dumanıyla.Geçmiş çöplük misali eğer iyi bir yaşantın yoksa..Geçmiş renk renk çeşit çeşit çiçek bahçesi misali iyi bir yaşantın olduysa...
  Sevmelisin baştan bazen aynı yolu tekrar yürümelisin..Tüm zorlukları bilirsin bu yolda ama yinede takılır kalırsın bazen bildiğin sorunun cevabının aklına gelmemesi gibi birşey bu yada dilinin ucuna gelen kelimeyi söyleyememek gibi..
  Şimdi tüm zorlukları aştın say ve kimseye takılıp kalma çünkü bir daha ne bu yaşında olacaksın ne de sevdiğin kişiyle bu yaşta ki gibi olacaksın.Gez,eğlen,dolaş ama abartma derler ya abartmayın mutsuzluk bir kere girdin mi hücrelerineze toparlayamazsın..
  Aşk herşeyin üstesinden de gelemez çünkü kimse birbirini eşit sevemez ve aşk zaten ölçülemez...

You Might Also Like

0 yorum

Görüntüleme Sayısı

Facebook Sayfası