İstemedim

Temmuz 06, 2014

  Yazmak istemediğim bir gece aslında..Aslında yazmak istiyorum sana ama sonra vazgeçiyorum her zaman ki gibi..Şuan herşeyi anlatsam içimi döksem geri döner mi gidenlerim ? Başımdan geçenleri yaptığım hataları telafi için geri dönmek istesem dönebilirmiyim ? Dönemem biliyorum yaşanıyor ve geçiyor herşey.Hayatım bazen bir film gibi çok acıklı bazen komedi bazen dram ben bu  filmi çekmiyorum sadece bu filmi yaşıyorum.Hayat bulmaca değil ki doğru kelimeleri koyayım yerine yada bir yapboz değil boş yerlere doğru parçaları koyayım.Hayatımda buna benziyor doğru yerlere doğru insanlar yerine yanlış insanları seçmişim bazen.
  Beni hatalarımla yargıladılar belki affetmediler.Bilmiyorum neden bu kadar hatam var ama sonunda insan duruluyor.Ben durulmadım çünkü birşeylerden pişman olsamda sonuçta yapmıştım onu atlamak unutmak zorunda hissettim hep kendimi.Ve hala bunu savunuyorum.
 Bazı geceler bazen çok zor geçerler.Aşırı nikotin,aşırı alkol sonuç vermiyor bazen.Ne olacak belirsiz hayatımda birgün sahiden benim olursun ? Sahi hiç benim oldun mu ?
  Bu yazı burda bitsin daha fazla yazmam sigaram bitti.

You Might Also Like

0 yorum

Görüntüleme Sayısı

Facebook Sayfası